Co nás čeká v Novém roce 2017


Moji milí čtenáři i náhodní kolemjdoucí,

konec roku se valem blíží a je tedy na čase bilancovat. V případě tohoto blogu to nebude na dlouhé lokte. Živé tradice jsou ještě v plenkách a vše mají teprve před sebou. Už teď, měsíc po spuštění, to ale vypadá, že máte tohle moje vypiplané miminko rádi. To mě moc těší a velmi si toho vážím. Doufám, že mi svou přízeň zachováte i v novém roce. A abych vás trochu nalákala, podívejte se, co pro vás na příští rok chystám.

  • Lepší vzhled a přehlednost. Možná jste si už všimli, co se tu v poslední době děje za zmatky. Po měsíci provozu už jsem si stihla přijít na to, jak by měly stránky asi tak vypadat a tak jsem se do změn pustila raději hned, abychom to už měli za sebou. Počítám, že ke konci ledna už vše bude hotové a funkční.
  • Více fotek, podcasty a videa. Kristián dostal k narozeninám tablet a protože je hodnej, slíbil mi, že si ho můžu občas půjčovat. Nejsem tedy zrovna Sudek, ale tréning dělá mistra, že?
  • Další články o tradicích a lidových zvyklostech, kterými si můžeme zpestřit náš běžný život.
  • Seriál o nadpřirozených bytostech z českých a moravských bájí a pověstí
  • Reportáže z akcí a výstav spjatých s folklorem a lidovou kulturou
  • Sdílený kalendář akcí pro celou ČR, na kterém se budete moct podílet i vy
  • Tipy na hry, tvoření a zábavu s dětmi (i bez dětí)
  • Tipy na výlety, výstavy, knihy, jarmarky a jiné zajímavé podniky související s tradicemi a lidovou kulturou
  • Soutěže, dárky, kvízy a další
Je toho opravdu požehnaně a musím vám něco říct - strašně mě to baví. Poslední dny jsem tak natěšená, že skoro nemůžu spát. Mladší dítě se mnou drží basu, taky nespí a vříská do noci. Díky tomu jsem si osvojila novou superschopnost. Dokážu ho klidně dvě hodiny vozit v ohrádce - nohou! aby bylo jasno - a mám tak volné obě ruce a celé noci, abych mohla psát, dělat si poznámky, přemýšlet a plánovat. I přesto se cítím svěží a plná života.
Proto si vám do Nového roku dovolím popřát to samé. Přeji vám všem svaté nadšení, ať už se chystáte dělat cokoliv. Opravdové nadšení je totiž perpetuum mobile, které vás dokáže osvobodit od únavy a pochybností, odnést mimo dostřel vzteklých pušek a závistivých pohledů. Díky němu mohou kvést vztahy, projekty, celé vaše okolí i vy sami. Pokud na vás zbude i troška vytrvalosti a sebekázně, dokážete cokoliv.

Šťastný Nový rok 2017
Pour féliciter 2017

Vaše Eva 

Komentáře

Líbí se vám